Mūsu centrs strādā vairāk kā 10 gadus!

Izglītības un kultūras angļu valodas centrs “Centrs Sovins” piedavā apgūt angļu valodu bērniem un pieaugušajiem!  Angļu valodu ir iespējams apgūt dažādos līmeņos, sākot no A2 līdz C1.


Iepazīsties ar mūsu draudzīgo kolektīvu!

Levs Sovins

Ķengarags

Sovins Levs Ivanovičs ir valodu centra “CENTRS SOVINS” dibinātājs un direktors. Viņšir beidzis Pedagoģiskā instirūta angļu valodas un vēstures fakultāti, ieguvis maģistra grādu, kā arī viņam ir muzikālā izglītība. Piecus gadus nostrādājis Puškina licejā, kā arī ir liela pieredze darbā vairākos valodu centros.Nodarbībās izmanto mūsdienīgas mācību metodes, jaunākos mācību līdzekļus, piemēram video materiālus, literatūru, avīžu materiālus, mūziku un dziesmas, kā arī aktīvi izmanto interneta resursus un aktuālās ziņas diskusiju un runāšanas uzdevumu praksei.

Tatjana Dmitrijeva

Dmitrievai Tatjanai ir angļu filoloģijas maģistra grāds. Viņai ir pieredze ne tikai angļu valodas pasniegšanā bet arī ir tulka un tulkotāja pieredze gan Latvijā, gan ārzemēs.
Pasniegšanas procesā izstrādā individuālās apmācību programmas, kuru pamatā ir klasiskās un modernās tehnikas un kuras balstās uz skolēnu individuālo valodas uztveri. Daudzu gadu angļu valodas pasniegšanas pieredze un darbs ar dažādām skolēnu grupām pilnveido ne tikai topošo individuālo programmu izstrādi, bet arī liecina par augstu produktivitāti.

Pļavnieki

Anna Mēbele

Ziepniekkalns

Annai Mēbelei ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze angļu valodas pasniegšanā. Astoņus gadus viņа strādāja Puškina licejā, kur arī strādāja par skolotāju. Pēc tam viņa strādāja par Rīgas Klasiskās ģimnāzijas Svešvalodu nodaļas vadītāju un angļu valodas skolotāju. Nākamais posms ir – pasniedzēja RTU Tulkošanas katedrā.

Viņas mācību metodikā plaši tiek izmantoti video un interneta resursi, kā arī skolotājai ir milzīgs mācību materiālu klāsts, kas praksē ir pierādījuši savu efektivitāti. Mācību darbā viņa ir prasīga, tāpēc uzcītīgi studenti var sasniegt ne tikai labus, bet arī izcilus rezultātus.

Karolīna Ļuta

Karolīna Ļutai ir angļu valodas skolotāja bakalaura grāds un izglītības vadības profesionālais maģistra grāds. “Centrs Sovins” valodu centrā strādā jau septīto gadu, kā arī ir pieredze darbā vidusskolā (4 gadi).

Savā metodikā izmanto plašu materiālu klāstu, kā arī pieejamās IT tehnoloģijas, dažādo stundas ar video uzdevumiem un viktorīnām tiešsaitē. Stundu laikā tiek izspēlētas dažādas dzīves situācijas un lomu spēles, liekot akcentu uz sarunvalodas praksi angļu valodā.

 

 

Imanta